Новини

«Каратєль» рейтингує: липень 2017 року

4 Серпня 2017

До третього рейтингу Всеукраїнської книги скарг «КАРАТЄЛЬ» увійшли 95 державних установ та приватних структур, які опрацювали звернення наших користувачів у липні 2017 року. Варто зазначити, що цей перелік виконавців практично на чверть більший, аніж попередній — за червень.

Нагадаємо, рейтинг «Каратєля» формується щомісяця за оцінками людей, які скористалися однойменним мобільним додатком, щоб заявити про правопорушення, і вже отримали відповідь на своє звернення.

Під рейтингування потрапили Управління патрульної поліції та відділи поліції ГУНП в містах України, обласні державні адміністрації, міські ради та їхні департаменти, Київавтодор, Київпастранс, Київміськсвітло, Київдорсервіс, Дніпроводоканал, районні адміністрації та підпорядковані їм комунальні підприємства, управління Держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, обласні представництва Служби автомобільних доріг.

У минулому місяці найчастіше з проблемами своїх міст за допомогою «Каратєля» боролися користувачі Києва, Запоріжжя, Дніпра, Харкова, Львова та Одеси.

Рейтинг органів влади

Пальму першості у номінації «всі заявки виконано на 100%» отримали в липні Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, Департамент інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради та КК «Київавтодор». Вони отримали не одну заявку і результативно відреагували на кожну. Близькою до позначки 100% була Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району (при 5 заявках — 90%).

Найбільшим попитом у липні користувалися Районна адміністрація Запорізької міської ради по Олександрівському району (34 заявки) та Департамент транспортної інфраструктури КМДА (30 заявок). Примітно, що майже за однакової кількості звернень, якість опрацювання вища в райадміністрації Запоріжжя (60%), аніж в департаменті столичної міськради (45%).

Патрульна поліція

Однак лідером за сукупною спрямованістю звернень є Управління патрульної поліції в місті Києві — 65 заявок. Попри такий ажіотаж, жодного разу установа, якою керує сержант поліції Юрій Зозуля, не відреагувала якоюсь дією, надсилаючи відписки. Хоча їхні колеги зі Львова та Сум не мають проблем з винесенням постанов за порушення правил паркування. Так, в Управлінні патрульної поліції у м. Львові, начальником якого є лейтенант поліції Антон Пузиревський, за липень розібралися з дев’ятьма зверненнями (78%); а Управління патрульної поліції у м. Суми, керівником якого є лейтенант поліції Андріан Горбачевський, опрацювало чотири наші заявки (100%).

Рейтинг органів влади РДА

Позитивну динаміку спостерігаємо у співпраці з районними державними адміністрації Києва. У липні 10 столичних РДА відповіли на наші звернення, і вперше кожна з них має результативність вище за 65%. Найбільшу кількість відповідей — п’ять — ми отримали від Деснянського району, в.о. голови якого є Віктор Крохмалюк. Результативність відповідей цього органу досягла 70%. А ось головний «халтурщик» попереднього рейтингу Печерська райдержадміністрація в липні стала кращою за якістю: підлеглі Сергія Мартинчука виконали всі поставлені перед ними завдання.

Також хотіли б виділити підхід підлеглих Володимира Каретка, який опікується Святошинським районом: виконавці постійно додають фотосвідчення проведених робіт. Це, у свою чергу, дозволяє нам відстежувати наші з вами успіхи.

КАРАТЄЛЬ рейтингує: жовтень 2018 року
5 Листопада 2018

КАРАТЄЛЬ рейтингує: жовтень 2018 року

За оцінками користувачів додатку

Детальніше
Відкрите звернення інститутів громадянського суспільства
8 Жовтня 2018

Відкрите звернення інститутів громадянського суспільства

До Уповноваженого ВРУ з прав людини

Детальніше