Новини

Облаштування КПВВ на сході України

8 Березня 2017

Продовжуючи реалізацію власного проекту «Прифронтова інспекція», громадська організація «Фундація.101» протягом зими стежила за дотриманням прав людини при перетині лінії розмежування та санітарним станом контрольних пунктів в’їзду-виїзду Донецької та Луганської областей.

На сьогодні наша організація фіксує кількісне поліпшення облаштування КПВВ для нагальних людських потреб, беручи до уваги такі пункти для підрахунку — туалети, баки з питною водою, контейнери для сміття, пункти медичної допомоги та обігріву. Окрім кількісної ознаки, в інфографіці зображено розміщення перерахованих об’єктів на КПВВ чи поблизу нього.

Облаштування КПВВ

У порівнянні з даними тримісячної давнини, на КПВВ «Майорське» побільшало туалетів з кожної сторони контрольного пункту: 7 вбиралень з підконтрольної території та 9 — зі сторони «сірої зони». Також з непідконтрольної території збільшилася кількість контейнерів для сміття — до 8.

На КПВВ «Мар’їнка» значно побільшало контейнерів для сміття: 9 — на стороні контрольованої території, 11 — на території контрольного пункту, 7 — зі сторони «сірої зони». Додатково з’явився медпункт з контрольованої території та один намет для обігріву.

Що ж до КПВВ «Новотроїцьке», то плюс два туалети на контрольованій території. Також зросла кількість контейнерів для сміття зі сторони підконтрольної території — до 5 і на самому КПВВ — до 8. Окрім того, на КПВВ зі сторони контрольованої території встановлено медпункт і ще один намет обігріву.

На КПВВ «Гнутове» додано три контейнери для сміття на території контрольного пункту.

По єдиному КПВВ в Луганській області — «Станиці Луганській» — можемо сказати таке: з’явився пункт обігріву зі сторони непідконтрольної території та на три урни для сміття більше на підконтрольній Україні території.

Андрій БОГДАНОВИЧ про мобільний додаток «Каратєль»
21 Квітня 2017

Андрій БОГДАНОВИЧ про мобільний додаток «Каратєль»

В Українському кризовому медіа-центрі

Детальніше
Офіційний старт проекту «Каратєль»
20 Квітня 2017

Офіційний старт проекту «Каратєль»

Мобільний додаток запущено

Детальніше
Каратєль: презентація унікального проекту
18 Квітня 2017

Каратєль: презентація унікального проекту

Прес-конференція 20 квітня 2017 року

Детальніше