Новини

Прикордонники не знайшли порушень у пошкодженні автомобіля цивільного

30 Грудня 2015

8 грудня 2015 року спостерігачі проекту «Прифронтова інспекція» зафіксували на контрольному пункті в'їзду-виїзду «Зайцеве» факт конфлікту між військовим та громадянином України.

Військовослужбовець без розпізнавальних знаків на автомобілі Ford білого кольору, що перебуває в користуванні Державної прикордонної служби України, ножем порізав шини на автомобілі Chevrolet Lacetti в той час, коли власник відійшов від автомобіля, припаркувавши його на узбіччі.

Коли власник автівки повернувся та побачив пошкоджені шини, він викликав представників Міністерства внутрішніх справ України. Проте, на час прибуття правоохоронців, зазначений військовослужбовець погрозами змусив громадянина відмовитись від претензій, що останній і зробив у своїх письмових поясненнях.

Щодо цього факту громадська організація «Фундація.101» звернулась зі скаргою до Держприкордонної служби з проханням розібратись в ситуації.

Скарга

Проте, на жаль, Адміністрація Державної прикордонної служби України не знайшла порушень в таких діях своїх співробітників, переклавши провину на громадян, які знаходились біля контрольного пункту.

Відповідь

Також, ГО «Фундація.101» раніше вже повідомляла, що після направлення скарги до Прикордонної служби, її спостерігачам на КПВВ «Зайцеве» було пошкоджено намет — його також було порізано ножем.

КАРАТЄЛЬ рейтингує: жовтень 2018 року
5 Листопада 2018

КАРАТЄЛЬ рейтингує: жовтень 2018 року

За оцінками користувачів додатку

Детальніше
Відкрите звернення інститутів громадянського суспільства
8 Жовтня 2018

Відкрите звернення інститутів громадянського суспільства

До Уповноваженого ВРУ з прав людини

Детальніше