Новини

Шукаємо моніторів

11 Серпня 2015

Громадська організація «Фундація.101» звертається до мешканців Донецької області, які проживають в Артемівську, Краматорську, Волновасі чи Маріуполі, або у наближених до них населених пунктах, з пропозицією взяти участь у проекті «Прифронтова інспекція» в якості моніторів.

Завдяки роботі моніторів буде покращена ситуація із дотриманням прав людини, пришвидшена процедура проходження лінії зіткнення, зменшена корупція в цій сфері. Ваш внесок може суттєво вплинути на ситуацію.

Під час реалізації проекту, представники ГО «Фундація.101» протягом місяця будуть щоденно здійснювати моніторинг контрольних пунктів в'їзду-виїзду «Зайцеве» (дорожній коридор «Горлівка-Артемівськ») та «Бугас» (дорожній коридор «Донецьк-Маріуполь», через Волноваху), будуть спостерігати за проходженням громадянами лінії зіткнення, за роботою перевіряючих органів, фіксувати порушення прав людини, приймати скарги від громадян тощо.

Моніторам, окрім винагороди за їх діяльність, будуть відшкодовані транспортні витрати, витрати на зв'язок та харчування, інше.

Всі бажаючі взяти участь у проекті зможуть приступити до роботи після проходження відбору, а також спеціального навчання.

Якщо ви хочете стати монітором громадської організації «Фундація.101» — заповніть наведену нижче анкету.

У 2017 році лінію розмежування перетнули майже 12 млн разів
27 Лютого 2018

У 2017 році лінію розмежування перетнули майже 12 млн разів

Згідно з інформацією ДПС України

Детальніше
«Каратєль» рейтингує: грудень 2017 року
5 Січня 2018

«Каратєль» рейтингує: грудень 2017 року

За оцінками користувачів додатку

Детальніше