Новини

Презентація проекту моніторингу КПВВ

6 Серпня 2015

10 серпня 2015 року (понеділок) о 12:00 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-конференція присвячена презентації проекту «Прифронтова інспекція».

Участь у заході візьмуть:

  • Андрій БОГДАНОВИЧ, голова громадської організації «Фундація.101»;
  • Михайло ЧАПЛИГА, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини;
  • Віктор АНДРУСІВ, в. о. заступника керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

Спікери розкажуть про проект, який являє собою моніторинг контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії зіткнення у Донецькій області на предмет дотримання прав людини, а також щодо виконання органами державної влади вимог «Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів (товарів) через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей».

Крім того, учасники прес-конференції піднімуть питання щодо вирішення проблеми з довготривалою процедурою проходження перевірки на контрольних пунктах, які призводить до створення великих черг, систематичного порушення прав людини та до поборів і здирництва коштів із громадян з боку співробітників перевіряючих органів. Також обговорять проблеми отримання дозволу на право проїзду на неконтрольовану територію та виїзду з неї.

Чекаємо представників засобів масової інформації 10 серпня о 12 годині у прес-центрі УКМЦ в приміщенні Українського дому на Європейській площі за адресою у Києві: вул. Хрещатик, 2 (станція метро Майдан Незалежності).

Телефон для довідок: +380 (63) 937-52-79.

У 2017 році лінію розмежування перетнули майже 12 млн разів
27 Лютого 2018

У 2017 році лінію розмежування перетнули майже 12 млн разів

Згідно з інформацією ДПС України

Детальніше
«Каратєль» рейтингує: грудень 2017 року
5 Січня 2018

«Каратєль» рейтингує: грудень 2017 року

За оцінками користувачів додатку

Детальніше