Каратєль

Мета проекту — надати можливість легко притягати до відповідальності винних у порушенні прав громадян

Проект громадської організації «Фундація.101» за фінансової підтримки People's Project та USAID.

Всеукраїнська книга скарг «Каратєль» — це безкоштовний мобільний додаток, за допомогою якого можна в кілька дотиків на смартфоні поскаржитися на майже всі правопорушення, як-то паркування в заборонених місцях, продаж простроченого товару, вимагання хабара, ями на дорозі, хамство, куріння в закладах харчування, порушення благоустрою.

ПРОБЛЕМА

  • Низька юридична грамотність громадян.
  • Небажання вдаватись до складних бюрократичних процедур для боротьби за свої права.

АКТУАЛЬНІСТЬ

Щодня через інтернет поширюються безліч фотографій та відеозаписів з автомобілями, що припарковані на газонах та пішоходних переходах, простроченими товарами в магазинах, ямами на дорогах, хамством та грубістю в органах влади тощо.

Такі дописи набирають сотні поширень та тисячі уподобань, проте, на жаль, до покарання винних справа доходить дуже рідко.

ЗАДАЧІ

  1. Створити сервіс, який дозволяв би легко поскаржитись на майже будь-яке порушення прав громадян.
  2. Вести регулярний рейтинг органів влади та приватних структур, який оцінював би якість їхньої роботи.

МЕХАНІЗМ

За допомогою мобільного додатку «Каратєль» Ви можете сфотографувати або зняти відео майже будь-якого порушення Ваших прав та відправити цю інформацію команді професійних юристів громадської організації «Фундація.101».

Ми опрацюємо заявку та надішлемо звернення до відповідного органу державної влади або приватної структури, які будуть зобов’язані це порушення усунути. Після отримання відповіді Ви зможете переглянути її у додатку на своєму смартфоні та оцінити роботу організації, яка надала відповідь.

Просимо Вас зареєструватися та вказати максимально точно свої персональні дані. Це необхідно для того, аби ми розуміли, що Ви реальна людина та надана інформація відповідає дійсності. Можливо, ми з Вами будемо періодично зв’язуватись, щоб підтвердити надану інформацію або уточнити деталі.

Ваші особисті дані будуть доступні лише обмеженому колу співробітників ГО «Фундація.101» та не будуть фігурувати у зверненнях до органів влади чи приватних структур.

Коли повідомляєте про порушення, надавайте якомога більш точну інформацію. Від цього залежить якість опрацювання Вашої заявки.

ВСТАНОВИТИ ДОДАТОК

Новини проекту

КАРАТЄЛЬ рейтингує: жовтень 2018 року
5 Листопада 2018

КАРАТЄЛЬ рейтингує: жовтень 2018 року

За оцінками користувачів додатку

Детальніше
КАРАТЄЛЬ рейтингує: вересень 2018 року
5 Жовтня 2018

КАРАТЄЛЬ рейтингує: вересень 2018 року

За оцінками користувачів додатку

Детальніше
КАРАТЄЛЬ рейтингує: серпневий підсумок
3 Вересня 2018

КАРАТЄЛЬ рейтингує: серпневий підсумок

За оцінками користувачів додатку

Детальніше